Klubmestre


KLUBMESTER HULSPIL - HERRE

2002 Christian Horn
2003 Kasper Warmning
2004 Flemming Cold
2005 Flemming Cold
2006 Søren Clausen
2007 Søren Clausen
2008 Mads Birk
2009 Jesper Ulriksen
2010 Mads Birk
2011 Nicolai Frederik Jensen
2012 Thor Ruben Bak
2013 Jesper Hartmann Ulriksen
2014 Jesper Hartmann Ulriksen
2015 Christian Skou Rasmussen
2016 Nicolai Frederik Jensen
2017 Jesper Hartmann Ulriksen
2018 Thomas Tokehøj Høyer

KLUBMESTER HULSPIL - DAME

2002 Helen Thomsen
2003 Helen Thomsen
2004 Laila Lange
2005 Helen Thomsen
2006 Lone Vejgaard
2007 Dorte Wagener Levy
2008 Lone Vejgaard
2009 Lone Vejgaard
2010 Katja Munk Aarøe
2011 Malene Kjærgaard
2012 Katja Munk Aarøe
2013 Katja Munk Aarøe
2014 Katja Munk Aarøe
2015 Natacha Høst Husted
2016 Katja Munk Aarøe
2017 Malene Kjærsgaard
2018 Helena Bay Pedersen

KLUBMESTER SLAGSPIL - HERRE

2002 Christian Horn
2003 Martin Olesen
2004 Flemming Cold
2005 Jesper Ulriksen
2006 Flemming Cold
2007 Jesper Ulriksen
2008 Jesper Ulriksen
2009 Mads Birk
2010 Thor Ruben Bak
2011 Mads Birk
2012 Nicolai Frederik Jensen
2013 Nicolai Frederik Jensen
2014 Nicolai Frederik Jensen
2015 Nicolai Frederik Jensen
2016 Nicolai Frederik Jensen
2017 Nicolai Frederik Jensen
2018 Jesper Hartmann Ulriksen

KLUBMESTER SLAGSPIL - DAME

2002 Susanne Jakobsen
2003 Lene Sjøstrøm
2004 Laila Lange
2005 Lone Vejgaard
2006 Tina Udam
2007 Helen Thomsen
2008 Lone Vejgaard
2009 Lone Vejgaard
2010 Lone Vejgaard
2011 Sandra Munk Aarøe
2012 Katja Munk Aarøe
2013 Katja Munk Aarøe
2014 Malene Kjærsgaard
2015 Malene Kjærsgaard
2016 Katja Munk Aarøe
2017 Sandra Munk Aarøe
2018 Helena Bay Pedersen

KLUBMESTER SLAGSPIL ÅRGANGSRÆKKE - HERRE SUPER VETERAN

2016 Thomas Hamstrup
2017 Hans-Ove Clausen
2018 Jan Sørensen

KLUBMESTER SLAGSPIL ÅRGANGSRÆKKE - DAME SUPER VETERAN

2016 Ruth Langlouis
2017 Ruth Langlouis
2018 Ruth Langlouis

KLUBMESTER SLAGSPIL ÅRGANGSRÆKKE - HERRE VETERAN

2005 Tony Schwarz
2006 Tony Schwarz
2007 Tony Schwarz
2008 Knud Erik Svej
2009 Arne Jensen
2010 Thomas Hamstrup
2011 Thomas Hamstrup
2012 Thomas Hamstrup
2013 Thomas Hamstrup
2014 Roald Ganzhorn
2015 Bjarne Buch
2016 Ove Bryntesson
2017 Henning Sørensen
2018 Henrik Jensen

KLUBMESTER SLAGSPIL ÅRGANGSRÆKKE - DAME VETERAN

2005 Helen Thomsen
2006  
2007 Helen Thomsen
2008 Helen Thomsen
2009 Helen Thomsen
2010 Helen Thomsen
2011 Helen Thomsen
2012 Helen Thomsen
2013 Birgit Ljungbeck
2014 Connie Birk
2015 Ruth Bach Langlouis
2016 Lene Sjøstrøm
2017 Lene Sjøstrøm
2018 Lene T. A. Jensen

KLUBMESTER SLAGSPIL ÅRGANGSRÆKKE - HERRE SENIOR

2002 Tony Schwarz
2003 Kaare Fiala
2004 Kaare Fiala
2005 Kaare Fiala
2006 Carsten Hartmann
2007 Marinus Nørgaard
2008 Thomas Hamstrup
2009 Tommy Christensen
2010 Ove Bryntesson
2011 Ove Bryntesson
2012 Claus Cortsen
2013 Ove Bryntesson
2014 Oddur Danielsson
2015 Henrik Molter
2016 Jan Qvistgaard
2017 Oddur Danielsson
2018 Morten Bjerre

KLUBMESTER SLAGSPIL ÅRGANGSRÆKKE - DAME SENIOR

2002 Helen Thomsen
2003 Helen Thomasen
2004 Helen Thomsen
2005 Connie Birk
2006 Helen Thomsen
2007 Lene Sjøstrøm
2008 Anne Christensen
2009 Lene Sjøstrøm
2010 Lene Sjøstrøm
2011 Lone Vejgaard
2012 Lone Vejgaard
2013 Lone Vejgaard
2014 Lene Inga Sjøstrøm
2015 Aslaug Kristinsdottir
2016 Aslaug Kristinsdottir
2017 Gitte Salløe
2018 Ingen deltagere

KLUBMESTER SLAGSPIL ÅRGANGSRÆKKE - MID-AGE HERRE

2014 Anders Jansberg
2015 Anders Jansberg
2016 Anders Koefoed-Bæk
2017 Ronny Priskorn
2018 Kim Hugo Rasmussen

KLUBMESTER SLAGSPIL ÅRGANGSRÆKKE - MID-AGE DAME

2014 Lene Aarøe
2015 Charlotte Høst Husted
2016 Ingen deltagere
2017 Ingen deltagere
2018 Ingen deltagere

KLUBMESTER SLAGSPIL ÅRGANGSRÆKKE - HERRE

2002 Christian Horn
2003 Martin Olesen
2004 Flemming Cold
2005 Jesper Ulriksen
2006 Flemming Cold
2007 Jesper Ulriksen
2008 Jesper Ulriksen
2009 Jesper Ulriksen
2010 Jesper Hartmann Ulriksen
2011 Jesper Hartmann Ulriksen
2012 Simon Kvetny
2013 Jesper Hartmann Ulriksen
2014 Nicolai Frederik Jensen
2015 Nicolai Frederik Jensen
2016 Nicolai Frederik Jensen
2017 Nicolai Frederik Jensen
2018 Jesper Hartmann Ulriksen

KLUBMESTER SLAGSPIL ÅRGANGSRÆKKE - DAME

2002 Susanne Jakobsen
2003 Lene Sjøstrøm
2004 Laila Lange
2005 Lone Vejgaard
2006 Tina Udam
2007 Lone Vejgaard
2008 Lone Vejgaard
2009 Lone Vejgaard
2010 Lone Vejgaard
2011 Malene Kjærgaard
2012 Katja Munk Aarøe
2013 Katja Munk Aarøe
2014 Katja Munk Aarøe
2015 Katja Munk Aarøe
2016 Katja Munk Aarøe
2017 Sandra Munk Aarøe
2018 Helena Bay Pedersen

KLUBMESTER SLAGSPIL ÅRGANGSRÆKKE - JUNIOR DRENG

2002 Flemming Cold
2003 Flemming Cold
2004  
2005 Joakim Brændeholm
2006 Mads Birk
2007 Martin Jacobsen
2008 Mads Birk
2009 Mads Birk
2010 Thor Ruben Bak
2011 Mads Birk
2012 Nicolai Frederik Jensen
2013 Nicolai Frederik Jensen
2014 Mathias Ramsvig
2015 Christian Skou Rasmussen
2016 Lasse Høyer
2017 Lasse Høyer
2018 Lasse Høyer

KLUBMESTER SLAGSPIL ÅRGANGSRÆKKE - JUNIOR PIGE

2008 Sandra Munk Aarøe
2009 Sandra Munk Aarøe
2010 Katja Munk Aarøe
2011 Sandra Munk Aarøe
2012 Sandra Munk Aarøe
2013 Sandra Munk Aarøe
2014 Natacha Høst Husted
2015 Natacha Høst Husted
2016 Ingen deltagere
2017 Helena Bay Pedersen
2018 Helena Bay Pedersen
Baneinfo
11. december 2018
Vinterbane.
Med udsigt til frost og det faktum at vi skal have dybde prikket sommer greens lukkes sommerbanen fra mor...
Læs mere
3. december 2018
Sommergreens åbne.
Det milde vejr gør det muligt, at holde sommer greens åbne lidt endnu.
 Man kan igen benytte ...
Læs mere
Se alle baneinfoer
Klubinfo
10. december 2018
Kontoret holder juleferie
Kontoret holder juleferie ma...
Læs mere
10. december 2018
Giv en perfekt julegave...

Startpakken er den perfekte ga...
Læs mere

Se alle klubinfoer